02052012_CeskyDub - SK Žibřidice

02052012_CeskyDub

Work > R2012

ČESKÝ DUB B - ŽIBŘIDICE  4:3 (2:2)        02.06.2012                Foto ze zápasu
12“, 44“, 61“ a 65“ - 25“ Peří, 40“ Danny a 82“ Jumbo
V sobotu naše mužstvo odehrálo vynikající utkání na hřišti 2. týmu tabulky, navíc posíleném 7 hráči, kteří hrají za divizní "A" tým. Byť měla většina hráčů Českého Dubu v nohách dopolední zápas, kvalita soupeře byla na hřišti znát. Nicméně, či právě proto je třeba výrazně ocenit výkon našich hráčů, byť nakonec naše mužstvo odjíždělo bez bodu po prohře 4:3.
K samotnému zápasu naše mužstvo přistoupilo velmi zodpovědně, a po celý zápas bylo více jak vyrovnaným soupeřem domácímu týmu. První půle byla převážně v režii našeho týmu, díky výborné celoplošné hře, kdy se nám dařilo odebírat soupeři balóny, a naopak dobrou kombinační hrou se dostávat k zakončení. Přesto náš tým obdržel branku jako první, kdy po vynikajícím pasu Dubského hráče šel sám na branku domácí útočník a chladnokrevně zakončil. Naši kluci však nadále praktikovali aktivní fotbal, a záhy se nám podařilo vyrovnat, kdy potrestal Peří špatné vyběhnutí domácího brankáře a přesnou střelou ze 30 metrů vyrovnal. Nadále pokračoval náš tlak na branku soupeře a po výborně kopnutém rohovém kopu Honzou Peřinou nekompromisně zavěsil hlavou Danny. Bohužel se domácím podařilo vyrovnat v poslední minutě prvního poločasu taktéž po rohovém kopu.
A jak je u našeho mužstva zvykem, opět nám utekl začátek 2.poločasu, kdy náš tým obdržel 2 zbytečné góly během 15 minut. Trenér ještě oslabil mužstvo, když vystřídal Píďu za nedodržování jeho pokynů. Přesto náš tým nesložil zbraně a nadále bojoval. Po řadě zahozených šancí se nám podařilo v 82.minutě snížit na rozdíl jediného gólu. Posledních 8 minut byla naše hra na maximální hranici rizika, ovšem vyrovnat se nám již nepodařilo, neboť několik slibných možností zůstalo nevyužito.
Jak bylo již zmíněno na začátku, naši kluci se nemají za co stydět, naopak můžeme být hrdí na jejich velmi dobrý výkon a bojovnost do poslední minuty. I takové utkání jsou, byť si naše mužstvo zasloužilo minimálně remisu, rozhodla efektivita v zakončení domácího mužstva.
Závěrem musíme ještě jednou poděkovat celému týmu za jejich výbornou hru, bojovnost a nasazení do poslední minuty zápasu. A tímto zveme všechny fanoušky Žibřidic na příští sobotu 9.6.2012, kdy odehrajeme od 15:00 poslední jarní zápas na domácím hřišti s mužstvem Machnína.
Sestava: Dave, Jarda F.(65.David T.), Přéma, Fery, Milan, Píďa(55.Jumbo), Pepa, Bůca, Peří, Dan, Danny
Rozhodčí: Popelář
Střely na branku: 9:13 + góly
Střely mimo: 6:12