01102016_Vesec_A - SK Žibřidice

01102016_Vesec_A

Work > Rok_2016_podzim

První desetiminutovku na nás domácí celek vletěl, ale krom střel ze střední vzdálenosti se k ničemu nedostal. Naopak nám se podařilo srovnat hru a nakonec si v první půli vypracovat více gólových příležitostí, ovšem nikomu se nepodařilo skórovat a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.
V druhé půli hned v úvodu šel Štofi sám na brankáře, ovšem v koncovce selhal. Poté se nám zranil Píďa a zároveň musel být střídán Michal Fejfar, trenér Pepa Němec musel změnit polovinu obrany. Vesecký tým začínal mít navrch a víc ze hry, ovšem obrana pracovala výborně a když už domácí celek naši obranu překonal, tak narazil na našeho nejlepšího hráče v tomto zápase, na nepřekonatelného Jirku Němce. Když už většina myslela na závěrečný hvizd a ubránění bodu, přišel v 88.minutě průnik Tomáše Jačka, po straně, který byl faulován, k zahrání přímého kopu se postavil Meny a krásným centrem do vápna vybídl Pepu Kopeckého ke skórování, který krásnou hlavičkou zajistil naši výhru 1:0.
A tak si nakonec odvážíme z Vesce velmi cennou výhru 1:0. Opět je třeba vyzdvihnout celý tým za velkou bojovnost, opět kluci dokazují, že dokáží hrát jako jeden tým. :)
Máme za sebou šňůru 3 zápasů na venkovních hřištích, a zisk 4 bodů je jistě velmi dobrý. Snad se klukům podaří k vynikající obranné hře přidat i vyšší produktivitu, mít 14 bodů a přitom jen 10 vstřelených gólů je celkem rarita...
Nyní nás čeká příští sobotu zápas na domácím hřišti, kde od 15:00 přivítáme celek z Bulovky. Tímto zveme všechny naše skvělé a věrné fanoušky na tento zápas.