Český Dub - SK Žibřidice

Český Dub

Work > Rok 2017 jaro
Tentokráte hrál náš celek v Českém Dubu, který na jaře ještě nezískal ani bod. Zápas se odehrál na velmi nekvalitním hřišti v Bohumilči.
Do zápasu náš tým nastoupil sebevědomě, držel balón a pokoušel se tvořit hru, ovšem domácí tým již v 5.minutě z rychlého protiútoku udeřil. Žibřidice opět drží balón útočí a po ztrátě balónu v 10.minutě přichází další brejk domácího Dubu a opět gól do naší svatyně. V 15. a 21. minutě totéž jak přes kopírák a po čtvrtině zápasu prohráváme 4:0. A aby toho nebylo málo, ve 32.minutě se zranil Štofi. Do konce poločasu se již nic zásadního neudálo. V druhé půli se náš výkon malinko zlepšil, ovšem domácí celek nadále ohrožuje naši branku nebezpečnými kontry, přesto se nám daří snížit skóre na 4:2, kdy si domácí Dub dal po centrovaném balónu vlastní gól a poté proměnil Ábrc pokutový kop. Nakonec 5 minut před koncem nám po rohovém kopu dává gól hlavou nejmenší hráč na hřišti a zápas končí končí naší prohrou 5:2.
Co k tomuto zápasu říct? Nevím, ani komentář se mi nechtělo psát.  :(
Výkon našeho celku byl opravdu velmi špatný, doufáme že kluci si je uvědomují a příště nechají na hřišti duši a podají kolektivní, týmový výkon na hranici svých možností.
Moc se omlouváme našim fanouškům za sobotní výkon našeho celku.
Tímto zveme všechny naše fanoušky tuto sobotu 6.5. na náš trávník, kdy netradičně již od 14:00 přivítáme aktuálně první tým tabulky Chrastavské béčko.