1. B třída západ
Přejít na obsah

Český Dub

Work > Rok 2017 podzim

Tak máme za sebou zápas v Českém Dubu, který skončil cca před hodinou. Již nyní Vám píši komentář, který se nepíše lehce, neboť náš celek Žibřidic utrpěl debakl v poměru 6:2. Nyní je každý, od hráčů, přes funkcionáře až po fanoušky zklamán, neboť nejen výsledek, ale i předvedená hra našeho týmu byla katastrofální. A přitom před zápasem jsem byl nadšen přístupen hráčů, byť polovina z nich měla být v práci, a další třetina byla nemocná, sešlo se na zápas 19 lidí. Ale jakoby zde srdíčko skončilo, po vstupu na trávník se Žibřidcké srdce vytratilo.
K zápasu: Vypadalo to, že budeme kontrolovat hru, ale již ve 3.minutě po naší chybě v obraně zahrozil domácí útočník, náš tým však varování nedbal a domácí Dub se jednoduše dostával do šancí, kdežto náš celek se na vše velmi nadřel. A poněvadž domácím výrazně pomohl náš nedůrazný přístup a velké individuální chyby, soupeř vše potrestal, kdežto náš celek když se dostal do šance, nedokázal ji proměnit v gól. A tak poločas dopadl hrozivým skóre 5:1 pro domácí Dub. Na hřišti s přibývajícími góly bylo znát, jak domácím roste sebevědomí, kdežto na nás padá "deka".
Druhá půle začala velmi rychlou brankou domácích a poté si již zkušeně domácí Dub pohlídal výhru, připustil pouze jeden gól do své sítě. A tak domácí Dub zcela zaslouženě a jednoznačně nejen že vyhrál ., ale náš tým přehrál ve všech směrech, v pohybu, kdy by dřív u míče, v nasazení, bojovnosti i taktické hře. Pro náš celek velká facka, ale dovolím si říct, že Dub nemá lepší hráče, ba naopak. Nyní je třeba si v klidu rozebrat dnešní prohru, najít příčiny našeho bídného výkonu, na kterém se jistě projevilo i "nalomené zdraví" některých hráčů, ale to nás v žádném případě neomlouvá.
Jedno velké pozitivum však dnešní zápas měl, a to velké množství našich věrných fanoušků, jimž se omlouváme za náš dnešní výpadek celý tým jistě udělá vše pro napravení reputace a vrátí se na vítěznou vlnu hned v sobotu, kdy hrajeme od 15:00 v Chotyni. Pravděpodobně bude opět vypraven autobus a věřím, že na nás nezanevřete a kluci Vám ukáží, že dokáží hrát mnohem lépe. :)